O TURNAJI

Jak to všechno vzniklo?

Inline Hockey Challenge nabízí návrat do dětských let, kdy jsme si jako malí vytvořili vlastní pravidla a hráli nekonečná utkání na dvorku za domem. Postačily kameny na branky, tenisák, hole a brusle. Při vzpomínce na tyto bezstarostné chvíle vznikla myšlenka uspořádat turnaj v inline hokeji. ​

cíl akce

Tato událost si klade za cíl probudit to dítě, které se skrývá uvnitř každého z nás, na okamžik se zvednout se od stolů, nazout brusle a zahodit všechny starosti za hlavu. Věříme, že turnaj přiláká nejen účastníky, ale z hlediska lokality také hodně diváků. Z akce bychom rádi vytvořili každoroční setkání sportovních nadšenců, kteří se utkají o titul šampionů v Ostravě!

Pro koho je turnaj vhodný?

Vítáni jsou všichni sportovní nadšenci. Turnaj je vhodný pro hráče všech úrovní. Na turnaji je možno startovat od věku 15 let, přičemž kapitán družstva musí splňovat podmínku plnoletosti. Pokud máš chuť, odvahu a pár přátel se stejným nadšením, rádi vás uvidíme na hřišti!

Jak se registrovat?

Registraci provádí kapitán za celé družstvo ZDE. Kapitán musí být plnoletý a zodpovídá za celé družstvo. Minimální počet hráčů jsou 4, maximální počet pak 6. Registrace je jednoduchá a intuitivní, stačí pouze zadat název týmu, vyplnit kontaktní údaje, vypsat soupisku a odeslat. Rozlosování skupin bude zveřejněno na webu nejpozději 3 dny před zahájením turnaje. Účast na utkáních je na vlastní nebezpečí.

kde se bude hrát?

Zázemím pro první ročník se stalo obchodní centrum FUTURUM Ostrava v Mariánských horách. Před OC se nachází hrací plocha s mantinely o rozměrech 24m x 12m.

o co se bude hrát?

Třešničkou a motivací pro účastníky je zisk celoročního titulu mistra IHC v Ostravě spolu s putovním pohárem. První tři družstva budou oceněna medailemi, diplomy, poháry respektive tácy. Ve hře jsou také věcné ceny od partnerů turnaje. ​

1. místo - trička IHC, vouchery od Powerslide, 50l sud piva ​ ​

2. místo - trička IHC, vouchery od TEMPISH, 30l sud piva ​ ​

3. místo - trička IHC, vouchery od Filiphokej, 15l sud piva

Budou šatny?

Jelikož se nehraje přímo ve sportovním areálu, šatny ani sprchy k dispozici nebudou. Za cenné věci účastníků nenese organizátor žádnou zodpovědnost.

a kam na záchod?

Toalety jsou k dispozici v OC Futurum Ostrava. Pozor, do obchodního centra je však vjezd na kolečkových bruslích zakázán, proto se prosím přezujte.